Skip to content

I vypínač může být na stěně ozdobou

Napadlo vás někdy, že už vaši krásnou domácnost nemusí rušit ani vypínače, které až doposud byly dostupné pouze v nudných bílých a béžových barvách? Ano, je to tak, výrobci drobné užitkové elektroniky se stran designu zatím mnoho nenamáhali. Ovšem dnes už je naštěstí z čeho vybírat – můžete mít doma dokonce vypínače nejen v krásných tvarech, ale také i v libovolných barvách. A to je revoluční novinka, jakou vám nabízejí vypínače schneider.

vypínač

Ovšem pokud se obáváte, že takovou revoluci na trhu, a také ve vaší domácnosti, budete muset draze zaplatit, pak se mýlíte. Nic takového neplatí – vypínače schneider si můžete pořídit za velice vstřícné ceny, které mohou směle konkurovat těm ostatním.

To hlavní, co z nich činí tak jedinečné výrobky, je jejich promyšlený modulární systém. Vypínače se jako celek skládají ze strojku a rámečku. A právě tyto strojky jsou u všech vypínačů jednotné a univerzální, kdežto naopak rámečky jsou jedinečné – svým tvarem i barvami. A vy sami nemusíte udělat nic víc, než že na zvolený strojek nasadíte vybraný rámeček. Je tedy jen na vás, jaký konkrétní rámeček vám nejvíce padne do oka, na zvolený strojek nasadíte libovolný rámeček. A to je velkou výhodou vždy, když se rozhodnete pro změnu – nemusíte tak osazovat svůj byt novými vypínači – stačí, když stávající strojky opatříte novými rámečky.

zapnout

Takže vždy, když se rozhodnete svou domácnost proměnit a dát jí nový kabátek, nemusíte si lámat hlavu ani s tím, jak zamaskovat vypínače tak, aby vypadaly dobře. Už je nemusíte přetírat barvou ani polepovat tapetou – bohatě postačí, když si vyberete rámečky z bohaté nabídky vypínačů schneider.
A je jasné, že jedině s dokonale vyladěnými vypínači může být vaše domácnost opravdu dokonalá. Tak dokonalá, že vám ji všichni vaši známí budou závidět. Proto už neváhejte ani minutu a vypravte se do nejbližšího obchodu s elektronikou pro opravdu krásné a dobře promyšlené vypínače.