Skip to content

Letní festivaly a akce na území ČR

Zbývají vám ještě dny dovolené, které ještě nemáte naplánované? Proč je nevyužít na jeden z tradičních, klasických či alternativních letních festivalů, které vás vytrhnou z každodenního shonu a stereotypu. Pokud máte malé děti, bude lepší sehnat si hlídání, abyste si mohly festival co nejlépe užít, to se týká hlavně těch hudebních festivalů. Vyrazit však můžete i na festivaly kde je připravený program pro malé i velké.

legrace

Festivaly a jiné akce pro celou rodinu

· Keltský svátek Lughnasad – Pořádá Housův mlýn v Táboře, koná se 29. 7. 2017, můžete se stát součástí keltského rituálu, zahrát si keltské hry, ochutnat keltské nápoje a dozvědět se více o keltské kultuře. Hrát vám k tomu bude muzika v keltském duchu.

· Meziprostor – Koná se každoročně, letos 13. – 16. Července 2017, v krásném přírodním prostředí u lesa s možností pěších výletů, konkrétně se festival pořádá na místě zvaném Skalákův mlýn, který leží mezi Krasonicemi a Meziříčkem na Vysočině. Je to festival plný kulturních zážitků pro rodiče i pro děti, pro dětské účastníky je tu speciální program plný her a zábavy, pro dospělé živá hudba, kino, disco, poesie a pro všechny vegetariánské jídlo a k tomu něco na zapití alko i nealko. K tomu všemu také spousta krásných míst k odpočinku, např. u rybníka.

festival

Další letní festivaly s hudební tematikou

· Letní lidé – 9. Června 2017 – Senohraby,
· Letňák – 16. Června 2017, Klášterec nad Ohří,
· Cultural Reggae Vibez – 22. – 24. Června 2017 – Hořice v Podkrkonoší,
· Festival Porta – 23. Června 2017 – Řevnice,
· Morava Park Fest – 24. Června 2017 Blansko,
· Jatka Fest – 30. června 2017, Pacov,
· Brněnecfest – 1. Července 2017, Brněnec u Svitav,
· Boskovice – 6.-9. Července 2017 – Boskovice,
· Keltská noc – 21. – 22. Července 2017, Plumov,
· Létofest – 12. Srpna 2017, Ostrava
· Brutal Assault – 9. Srpna 2017, Jaroměř,
· Design piknik – 12. Srpna 2017, Počátky, a další…

Skutečně máme z čeho vybírat, nejen co se týče hudebních festivalů, ale můžete vyrazit také na filmový festival v Karlových Varech, divadelní či food festival. V každém případě vám přejeme krásné prosluněné léto plné příjemných a zábavných chvil, a to nejen těch festivalových.