Skip to content

Děti na palandě

Rodiny, které mají více dětí jak jedno, řeší uspořádaní v dětském pokoji. Pokud patří mezi ty šťastnější jedince, kteří mají rozlohou větší byt nebo dům, je dost možné, že disponují dvěma dětskými pokoji. Naopak domácnosti, které mají menší příbytek a velmi často jen 1 pokojík pro děti, musí řešit, jak děti v pokoji uspořádají. Velmi často se nabízí spací pořádek ve formě tzv. paland/patrových postelí.
Pohodlná postel

Pokud máte 2 a více dětí na 1 pokojíček, pravděpodobně Vám nezbyde nic jiného, než zvolit minimálně jednu patrovou postel, o kterou se sourozenci podělí. Je obrovské množství dospělých, kteří nejsou zastánci této lůžkové možnosti, hlavně kvůli bezpečnostním důvodům. Mají strach, aby děti nespadly dolů. Ono například v noci, v polospánku, když dítě potřebuje na záchod nebo si dojít pro pití, se může stát doopravdy cokoliv. Také se jim zdá nevhodná praktická stránka těchto postelí, kdy například v nemoci, kdy podáváte dítěti antibiotika, není úplně nejpohodlnější se v noci šplhat na palandu.
spící dítě

Přes všechny tyto důvody se někdy může stát, že rozložení místností jinou variantu nežli patrovou postel, nedovolí. Proto bychom Vám rádi doporučili dětské patrové postele, který se nám jeví jako velmi kvalitní, a hlavně také bezpečný. Jedná se o kvalitní dřevěné postele z masivu 80×180 cm.

Je potřeba dobře zvážit, kdo bude spát nahoře a kdo dole. Pokud jsou děti stejně staré, mohou se domluvit mezi sebou. V případě, že by panovala nějaká neshoda, mohou se sourozenci po nějaké době střídat, na druhou stranu je potřeba brát v potaz, že každý jedinec by měl mít svou vlastní matraci, atd. Jestliže jsou dítka rozdílného věku, ideální je, aby mladší dítě spalo dole a starší nahoře.

Rodiče by při domlouvání měli zvážit individuální potřeby každého potomka.

Tyto patrové postele z masivu jsou z masivní borovice, proto se pyšní vysokou kvalitou, pevností, stabilitou, estetikou, pohodlím a soukromím. Jedná se o lůžka, kterou jsou designově velice líbivá a vkusná, proto zkrášlí každý dětský pokoj.