Skip to content

Dostaňte všechno, co od zábavy očekáváte

Dobrodružství, adrenalin v krvi a akční prožití http://www.hc-olomouc.cz/clanek.asp%3Fid%3DHC-Olomouc-preje-krasne-proziti-vanocnich-svatku-a-stastny-novy-rok-4871 hry, se může stát součástí i vašich pocitů, pokud se rozhodnete pro hru, jakou je laser game – aktuálně nejpopulárnější zábavu ze všech. Jestli přibližně víte, co vás v ní čeká, neváhejte si zjistit bližší informace ohledně novodobého zážitku, na který nezapomenete nejen vy, ale ani vaše parta přátel.billboard-right(1)

Čím více hráčů – tím větší prožitek ze hry

Sestavit si tým hráčů, se kterým se do hry s laserovou zbraní pustíte nebude vůbec těžké, jestli budou stejně nadšeni jako vy. Může vás být klidně i větší skupina, protože vám 2 dostupné arény, které máme v nabídce nabídnou dokonalý prostor pro dobrodružství, které jste doposud nezažili.

Labyrint a Aztécké chrámy

V Lazerfun na vás čekají 2 arény, ze kterých si můžete vybrat tu, která vás více osloví nebo bude lepší volbou pro hru, kterou si sami zvolíte. Labyrint je podstatně větší arénou, ve které se můžete i pořádně zapotit díky tomu, že vás v ní čeká pěkně zamotané bludiště a pouze neonové osvětlení. To má navodit nejen správnou atmosféru a zvýšit váš adrenalin v krvi, ale danou hru udělat i o něco více náročnější.
Aztécké chrámyvšak nejsou pro žádné amatéry, protože se v tomto prostoru (nachází se i ve i venkovním prostředí) můžete setkat s řadou dobře promyšlených úkrytů a schovat se i na stromech. Tato aréna je taktéž vhodnější pro menší skupiny hráčů.DSC_0193

Z 11 různých her nebude snadné si vybrat

Bohatá nabídka her je pro vás k dispozici i z toho hlediska, abyste si mohli vyzkoušet několik z nich, které se dělí i dle úrovně hráčů a samozřejmě měli větší výběr při vaší další návštěvě v našem laserovém centru. Vaši první hru byste si však měli vybírat z kategorie začátečníků a postupně se zdokonalovat a seznámit i s náročnější verzí, která vám nabídne ještě větší zážitek.
Přijďte si vyzkoušet zábavu, která se neodmítá a uvidíte, že bude stát za to všemi deseti.