Skip to content

Kde seženete spolehlivý zdroj proudu?

Uspořádat akci pod modrou oblohou, to je sen mnoha pořadatelů, ať už se pohybují v kulturní, sportovní anebo jiné branži. Letní festivaly zkrátka táhnou a mají své neopakovatelné kouzlo, které návštěvníci ocení. Tak proč to nezkusit? Taková akce na zelené louce je rozhodně výzva, už jen proto, že je to tak trochu organizační oříšek. Zkrátka zajistit vše potřebné bez klasického zázemí, které najdete v každé běžné budově, není tak snadné.IMG_0025
Když se rozhodnete pro pořádání akce pod střechou, ať už jde o veřejné anebo soukromé prostory, tak máte o polovinu starostí méně. Třeba proto, že zde budou s velkou pravděpodobností toalety, přístup k pitné vodě, přípojka elektřiny, a tak dále. A samozřejmě vám nemusí ani trochu vadit, pokud začne pršet.
Počasí je snad tím nejméně předvídatelným faktorem, ale i přesto je možné i s deštěm počítat. Prostě tak, že zajistíte kryté posezení nebo stání. Ale jak to udělat, když potřebujete na místo, kde není žádné vedení, dostat proud?
Bez vedení ho na místo nepřivedete, takže jedinou možností, jak ho zajistit, je si ho vyrobit. Zdá se vám to nemožné? Není to tak, dokonce je to poměrně běžná praxe. Ovšem vy sami nic takového podnikat nemusíte – bohatě postačí, když si zajistíte spolehlivou elektrocentrálu.20181017_165527
A je to jasné – k pořádání akcí pod širým nebem, kde není žádná vhodná přípojka k dispozici, potřebujete spolehlivou elektrocentrálu od osvědčené půjčovny elektrocentrál.
A právě elektrocentrály Brno jsou přesně to pravé, co hledáte. Jedná se o zdroj proudu, který vás nezklame. Možná právě proto jsou mezi pořadateli různých akcí tak oblíbené.
Nicméně hodit se vám mohou i v dalších životních situacích: třeba při odstávce proudu, na stavbě, na horské chatě, při pohánění lyžařského vleku, anebo jako záložní zdroj na místě, kde výpadek není možný – třeba v nemocnici.