Skip to content

Mobilheim šetří vaše peníze

Jestliže je vaším velkým snem samostatné bydlení, ale ať se snažíte, co to jde, nejste na něj schopni našetřit dost peněz, pak byste nyní měli zbystřit. Na trhu je toho na výběr mnohem více, než jen klasické městské byty a rodinné domy. Aniž byste se museli pustit do alternativního života v jurtě, můžete žít pod vlastní střechou. Třeba díky tomu, že si pořídíte nový mobilní dům.

Jestliže vám vyhovuje představa života v menším bytě, který bude umístěný na samostatném pozemku, pak jste našli to pravé. Přesně takový je mobilheim!
hlemýžď na silnici

Stavba, ve které najdete vše potřebné

Z vnějšku vypadá jako malý skromný domek, uvnitř ukrývá podlahovou plochu a dispozice, které jsou totožné s běžným menším městským bytem. Nechybí v něm nic, co je pro život podstatné, ať už se bavíme o různých spotřebičích, nábytku, anebo třeba připojení na energie. Najdete v něm tedy jak kuchyňský kout, tak sociální zázemí, anebo ložnici s pohodlnou postelí.

Bydlení podle vašich představ

Vlastně záleží jen na vás samotných, jaké bydlení si zvolíte. Nejlepší způsob, jak se s těmito stavbami seznámit, je navštívit centrum vzorových domů v areálu výrobce. Zde si veškeré objekty důkladně prohlédnete, zkušení pracovníci odpoví na všechny vaše otázky, a můžete si zde stavbu i objednat. A pokud tam nenajdete to pravé, není nic snazšího, než si nechat vyrobit objekt přesně na míru vašim představám s pomocí praktického konfigurátoru.
moderní dřevěné domy v zahradě

Jak již bylo řečeno, velkou předností takového bydlení je jistě i jeho cena. Jen málokdo by na něj nedosáhnul, mnohdy můžete bydlet již s pomocí vlastních úspor. A pokud náhodou nemáte našetřeno dost peněz, malý úvěr to spraví. Takový úvěr, který budete schopní splatit za několik málo let, aniž byste nesli riziko velké a dlouhodobé hypotéky.

Vždyť peníze se člověku v životě hodí na mnoho věcí, a byla by je škoda všechny nasypat jen do bydlení.