Skip to content

Nároky dětí na vlastní prostor se zvyšují

Současná doba klade na všechny členy rodiny mnoho náročných požadavků a úkolů. Všichni ale chceme po příchodu domů ze školy, nebo zaměstnání strávit nějaký čas v soukromí, kde se můžeme v klidu věnovat svým záležitostem. Proto se také jako rodiče jistě snažíte takové prostředí nabídnout i svým dětem. Ne vždy se tento záměr ovšem daří zcela naplnit, s ohledem na nedostatek prostoru, nebo financí. Oba problémy pomohou vyřešit našestudentské pokoje sestavy mnoha typů a variant, které jsou moderní, praktické a nezatíží váš rozpočet.
Dívka sedící nad učebnicí v pokoji s poličkami
Nabízíme sestavy pokojů pro děti školního věku, až po dospělé studenty s vyššími nároky na pracovní plochu stolů a celkový design nábytku.Právě pro menší děti jistě uvítáte variabilní sestavu RELAX, kterou lze objednat ve třech barevných odstínech v kombinaci s bílou. Na této sestavě, k níž je možnost doobjednání postele, na první pohled zaujmou zajímavě řešené hranaté úchyty a velké množství poliček pro rychlé uložení knih i hraček. Nechybí ani klasická skříň a zajímavým doplňkem je vestavěný televizní stolek.
Starší děti a studenti již preferují decentnější, až minimalistický styl, který střídá maximálně dvě kontrastní barvy. V popředí se několik let drží černo bílá kombinace, ale velmi zajímavá je také modro černá varianta u volitelné sestavy TRAVEL, z jejichž nabízených variabilních komponentů zařídíte i ten nejmenší studentský koutek.
Světlý psací stůl s učebnicemi, k němu je přistavená židle

Pokud právě řešíte nedostatek financí pro uskutečnění vašich plánů v ohledu pořízení nového nábytku pro vaše děti, přicházíme s nabídkou nákupu na splátky, a také řadou akčních slev na vybrané druhy zboží. Navštivte naše stránky a vybírejte z více než dvanácti tisíc druhů nabízených produktů. Překvapte své děti krásným a praktickým vánočním dárkem. Zařiďte jim z brusu nový pokoj, ze kterého se jim nebude chtít odcházet!