Skip to content

Nestárnoucí dětský vláček

Říkáte si, že vašemu dítěti už nemáte co koupit, protože všechny hračky světa se mu už válí v jeho dětském pokojíčků? Mnoho rodičů má ten pocit, že jejich děti mají hraček více než dostatek, ovšem většina z nich jich už dávno nebaví.
Záleží především na vašem výběru tohoto typu zboží, protože pokud se trefíte dítěti do gusta právě jedním nestárnoucím, jakým je třeba dětský vláček https://www.chytraliska.cz/kategorie/detske-drevene-vlacky-a-auta/, nepochybně vám doma nebude ležet zaprášený na poličce.
Je to totiž nejzákladnější hračka, jakou mu můžete pořídit, protože je z přírodního materiálu a zakoupit k němu můžete i mnoho příslušenství, postaviček, ale i několik druhů vláčkodráh.červený dřevěný vláček.jpg

Všude, kam se jenom rozhlédnete

Opět si dřevěné hračky získaly oblibu u malých dětí a zpravidla jim dávají přednost před novodobými vynálezy. Zejména vláček patří do kategorie, která nabízí mnoho možností k tomu, jak si s ním hrát a užít si kopec legrace. Je populární nejen u malých kluků, ale velmi lákavý je rovněž pro holky, které vědí, že panenky nejsou jediné hračky, se kterými si můžou hrát.
Zakupte si tedy i vy hned několik druhů vláčků, které pak můžete umístit na dřevěnou vláčkodráhu a vytvořit si tak několik nádraží nebo dokonce i nástupiště, které se jen tak neokouká. Vaše děti bude tento typ hračky nepochybně lákat a hru s vláčkem nebo dřevěným autíčkem si budou užívat od rána do večera.vláčkodráha ze dřeva.jpg

O něco modernější varianta na baterky

V současnosti nalezete v sortimentu i několik vláčku, které disponují schopností jezdit bez vaší iniciativy. Jednoduše do nich vložíte baterie, zapnete a položíte na vaši dráhu, kterou si předem postavíte.
V mnoha případech se jedná o lokomotivy, které mají na jejich zadní části magnet a lze na nich připevnit i další druhy dřevěných mašinek, které by táhly. Postavte si i vy s vašimi dětmi doma vlastní nádraží a nezapomeňte si k němu pořídit i řadu příslušenství, které váš zážitek ze hry ještě více zdokonalí.