Skip to content

Speciální nabídky pro každého

dům na prodej, stromy

Hledáte místo, kde byste si mohli půjčit peníze na byt či dům? Banka byla samozřejmě to první, co vás napadlo, ovšem po konzultaci jste nebyli vhodnými kandidáty, nebyli jste tzv. bonitní klient? To se občas stává, a proto jsou tu také jiné možnosti než banka a spousta jejích podmínek. Co můžete využít, co vám pomůže?

Určitě je na místě nebankovní hypotéka, která vyřešila již tolik osudů, a pomohla mnoha lidem. Pokud také potřebujete pomoci, stačí, abyste se na nás obrátili, a o všem si můžeme popovídat na osobní schůzce, která dá člověku vždy nejvíce.
Dáváme si záležet především na spokojenosti klienta. Je pro nás pochopitelně důležité, abyste postupně spláceli, a především pravidelně. Toho se snažíme docílit jednoduchou metodou – nabízíme vám možnost regulace splátek v průběhu splácení, abyste se mohli zařídit podle aktuální situace a nestalo se, že byste splátku vynechali.

Nezávisí na tom, jaký máte měsíční příjem. Ne každý vydělává měsíčně šedesát tisíc, a tomu my rozumíme. Na příjmy a výdaje se vám ovšem budeme muset zeptat, a to právě kvůli zmíněným splátkám. Bez těchto údajů bychom nemohli vypočítat optimální výši splátky, abyste neměli starosti s tím, kde peníze vzít. Se vším vám rádi pomůžeme.

Originální přístup a diskrétnost jsou to nejdůležitější

Snažíme se mít originální přístup k věci, nechceme klienta děsit okamžitě exekutory v případě nesplácení, volíme cestu přímé komunikace, vše vám vysvětlíme a budete mít dostatek prostoru pro rozhodování, protože je jasné, že se jedná o velký krok a nelze jej učinit ve vteřince.

Pokud byste chtěli vyplatit například exekuci nebo nějakou jinou nevýhodnou hypotéku, není to problém, i pro takové účely jsou naše nabídky vhodné.

moderní kuchyně, obraz, červené květiny