Skip to content

Svou pozornost zaměřte na kryptoměny

Má smysl se vůbec zabývat nějakými kryptoměnami? Tato otázka napadá mnohé z nás, minimálně už z toho důvodu, kolik je v současnosti kryptoměnám věnováno pozornosti v médiích. A pokud i vy pozorně sledujete vyjádření jednotlivých expertů, ať už těch počítačových či finančních, tak jste nepochybně museli dojít k závěru, že věnovat pozornost virtuálním platidlům se rozhodně vyplatí. A nejen to, vyplatí se také to, abyste si některé z těchto platidel pořídili.
mince internetu

Cesta k virtuální měně ve vaší kapse může být v zásadě dvojího charakteru.

Za prvé si takové elektronické peníze můžete naprosto jednoduše koupit. Tak, jako si třeba pořizujete zahraniční měnu, když se chystáte na dovolenou, tak stejně snadno si můžete pořídit třeba i bitcoiny anebo jiné peníze. Vzhledem k tomu, že bitcoin je v současnosti bezkonkurenčně nejznámějším a na burze nejlépe hodnoceným elektronickým platidlem, tak na něj narazíte nejen ve směnárnách, ale třeba i ve specializovaných automatech. Samozřejmostí je jeho obchodování na burze, kam má ovšem smysl se obrátit až v případě, kdy budete mít zájem o opravdu solidní balík kryptoměny.
peníze bohatství

Druhou možností pro vás je těžba bitcoinu. To je cesta, jak se také můžete postarat o to, aby bitcoin v budoucnosti nechyběl ani ve vašem finančním portfoliu. Pozor byste si měli dát pouze na to, že podle mnohých expertů je dnes těžba bitcoinu v našich podmínkách poměrně málo efektivní, a je proto otázkou, zda se vám takový podnik opravdu vyplatí.
bitcoin crypto-měna +65
K těžbě bitcoinu totiž nezbytně potřebujete výkonný miner s asic čipem, který vás bude stát mnoho tisíc korun, a jistota slušného výdělku není již u bitcoinu příliš velká. Je tedy dost pravděpodobné, že v případě těžby kryptoměn je mnohem výhodnější vsadit na některou jinou, zatím méně známou virtuální měnu, kterou v budoucnosti čeká zajímavé zhodnocení.