Skip to content

Tisk má dobře vypadat

Pokud se rozhlédnete kolem sebe, zjistíte, že i kdybyste se snažili sebevíc, nikde se před nějakým tím tištěným materiálem neskryjete. Všude potkáte alespoň nějakou jeho podobu, někdy ve skromné a jindy i přímo hojné míře.
A stejně jako cokoliv jiného platí i pro tištěné materiály, že není exemplář jako exemplář. Existují tisky vysoce kvalitní stejně jako více než ubohé. Jak kdy a jak kde.
náplň do tiskárny

Je jasné, že kvalitní tiskoviny vzbuzují větší zájem než ty přesně opačné. A proč tedy ty nedobře vypadající existují? Možných důvodů je hned několik.
–           Na vině může být dejme tomu špatně zvolený papír. Jak se totiž může každý hravě přesvědčit, není každý jeho povrch stejný, ne na každém stejně drží barva. A tomu odpovídá i výsledek.
–           Nejednou za to může třeba i tiskárna. Protože ne každá je stejně dokonalá, existují jak kvalitní typy, tak i jejich podřadné napodobeniny. A je logické, že z tiskárny za pár šupů nevzejde nic dobrého.
–           A nejednou je na vině nekvalitnímu tisku i špatně zvolená náplň do oné tiskárny. Protože ani tonery, cartridge či inkousty nejsou jeden jako druhý. I zde jsou nejednou více než propastné rozdíly.
A vše zmíněné může člověk ovlivnit. A tudíž by měl sázet jen na to nejlepší, mají-li výtvory stát za to.
V případě náplní rozhodně nepochybí ten, kdo vsadí na výrobky
–           značkové,
–           originální či kompatibilní,
–           a pocházející od renomovaného výrobce, zaručujícího kvalitu.
Tedy na něco jako třeba toner Canon 046.
obrázek tiskárny

Protože jen takové zaručí, že z nich vzejde to nejlepší, co si jenom lze představit. Jenom s takovými lze produkovat výtisky, na které je radost pohledět, které čtenáře či pozorovatele zaujmou v pozitivním smyslu slova. Což je v dnešní době více než důležité. Protože žijeme v době téměř neomezených možností, a lidé jsou tudíž zhýčkaní. A s něčím podřadným u nich prostě zabodovat nelze.
Což uznáte i vy sami.
Nebo vám se snad víc líbí něco vypadající hrozně, ba možná i přímo příšerně?