Skip to content

Která půjčka je ta pravá?

Pokud podnikatel potřebuje peníze na to, aby dal nový impuls svému podnikání, toto pozvedl na novou úroveň nebo aspoň zabránil krachu, může logicky použít prostředky svoje. Jenže takových nemívá nejednou dost a nezbývá tudíž nic jiného, než si půjčit nějaké další.
Je to logické. Jenže zkuste si představit, jak se asi dotyčnému podnikateli při podobném žádání o půjčku vede. Ano, ne vždy je to jednoduché.
Tento například přijde do banky. A jakmile zví, co všechno bude muset splnit, aby se půjčení finančních prostředků dočkal, začne plným právem přicházet o iluze. Je tolik toho, na čem může ztroskotat a také dost možná nakonec ztroskotá! Jen tak namátkou:
Daňové přiznání, jež musí podle názoru banky vypadat více než dobře.
Registry dlužníků, v nichž by neměla být ani sebemenší stopa po nějakém záznamu.
Absence dalších dluhů, které by mohly snižovat žadatelovu schopnost splácet.
Žádné exekuce a další negativa.
eurocentová mince

Není tedy divu, že spousta podnikatelů-žadatelů v bance pohoří. Dokládají kdeco, shánějí, papírují, čekají, a to všechno marně.
A co si počít po zamítnutí svojí žádosti?
Ti nejrozumnější míří do nebankovní společnosti a jejich volbou je zde americká hypotéka bez dokládání příjmů. A to nikoliv ze zoufalství, ale spíše z rozumu. Protože je to právě tato půjčka, již získá i hodně problematický žadatel. Toho, co se tu musí splnit, je totiž jen velice málo, daleko méně než v prve zmíněných bankách. Jakmile má takový žadatel nemovitost, již by mohl dát za tuto půjčku do zástavy, a jakmile má aspoň takové příjmy, aby mu stačily na splácení, má tu vyhráno.
exotická měna

Stačí si zažádat přes internet, zaslat několik fotografií dotyčné nemovitosti e-mailem k posouzení a je to. Do čtyřiadvaceti hodin je rozhodnuto, zda a kolik žadatel dostane, a jakmile je pak podepsána smlouva, nic nebrání rychlé výplatě a možnosti použít ony potřebné peníze na to, na co je jich zapotřebí. A i splácení je natolik ideální, že možná ani vy této hypotéce neodoláte. http://www.nutrifree.cz/blog/281-susenky-frollini-pokuseni-kteremu-neodolate