Skip to content

Přesnost a preciznost

Je jedno, zda je to práce s dřevem, železem, nebo jakýmkoli jiným materiálem. Pokud má vše být naprosto přesné a dokonalé, nemůžeme míry odhadovat a pracovat, jak říkával náš děda „baj oko“. To znamená odhadem. To bychom lehce mohli mít na židli jednu nohu kratší, nebo dveře s křivými boky. Nespadl by z toho svět, to ne, ale na židli by byly při sezení drobné potíže. Dveřím by to nevadilo vůbec, stále by se s nimi dalo hýbat sem a tam, jenže asi by nešly zavřít, nebo by měly mezery. Ale odbočme od dřeva a podívejme se na železo.

část soustruhu

Zde se již nepracuje s milimetry jako takovými, ale s jejich setinami a tisícinami. Takže uříznut něco odhadem a spoléhat, že to bude v pořádku nejde. Proto každý dělník, ale i nadšenec potřebuje přesná měřidla, a ještě přesnější nástroje na opracování kovů. Samozřejmě, že nástroje kvalitní, koupené u osvědčeného výrobce, ale také prodejce. Protože kupovat něco na trhu, kde není ani znám výrobce je naprosto k ničemu a nehodí se to než k pokusům, co to vydrží.

Mezi potřebné předměty, které člověk pracující s kovy potřebuje jsou i kotoučové frézy, které by měly být opravdu na té nejvyšší úrovni.

Pokud je chcete někde koupit, můžete běhat po městě a shánět je všude možně, ale také si je můžete získat zcela bez toho. Totiž můžete si je objednat přímo zde, pomocí výše uvedeného odkazu. Když na něj kliknete dostanete se na web s výrobky splňující ty nejvyšší nároky a také normy. Nějaké šmejdy čert ví odkud zde nevedou, to musíte jinam.

sada nástrojů

Hned na úvodní straně fréz vidíte jen malý výběr toho, co lze objednat. Dole pod obrázky je pak rozpis dalších druhů, kterých je skutečně obrovské množství.

Takže vy si v klidu můžete vybírat a pokud něco nevíte, máte na webu i telefon, takže není problém se na cokoli otázat. Odborníci, kteří na telefonu jsou, vám velmi ochotně poradí s každým problémem.