Skip to content

Zážitek díky únikové hře

Špetka adrenalinu koluje v žilách každému z nás. Posílit ho můžete nejen díky sportovní aktivitě, do které se pustíte, ale i formou odpočinku, kdy se pustíte do hry, jakou je escape room v Kolíně. O nepochybně adrenalinový a nevšední zážitek se vám může postarat i hra pro dospělé, která je v dnešní době velmi vyhledávaná a oblíbená.
A samozřejmě, že čeká i na to, aby si prověřila i vaše schopnosti a taktiku.
úniková cedule

Strašidelné příběhy ve dvou místnostech

Termín návštěvy je nutné si rezervovat předem. Taktéž, jak je důležité vybrat si typ hry, které dáte přednost.
➢ První hra s názvem„Samara“ vás vtáhne do děje, který už tak trochu znáte z filmu „Kruh“. Jedná se o pokračování strašidelného příběhu s malou holčičkou Samarou, kdy se opět kazeta bude šířit dál mezi lidmi bez toho, aby kdokoliv věděl proč. Vaším úkolem bude zjistit, jak to celé je a kdo za to může.
➢ Druhou stejně oblíbenou hrou je „Dvojitý agent“ – populární detektivní příběh ze starých časů, kdy se budete muset přičinit o to, abyste vyluštili záhadu ohledně zmizení vašeho kolegy, který byl agentem a měl informace, o kterých neměl nikdy vědět. Děj bude rozhodně napínavý a možná i vás překvapí to, jak to celé skončí.
Vyzkoušet si samozřejmě můžete postupem času obě varianty her, protože vás už po první návštěvě bude lákat možnost, odhalit všechny vaše schopnosti a logické myšlení, které v sobě máte. Nejvíce hráčů, kteří se v jedné místnosti můžou ocitnout je5 a nejméně můžete hrát pouze ve dvou.
Platí však i pravidlo, že čím více vás bude, tím se vám vstup finančně vyplatí a lépe vám půjde zvládání daných hlavolamů.
únikové schodiště

Dostatek indícií

Nepanikařte předem kvůli tomu, že se obáváte vašich nedostatečných schopností. V místnosti budete mít velké množství nápověd a indícií, které vás povedou na správnou cestu. Postačí, pokud budete věřit vašemu logickému myšlení a tomu, že to zvládnete a během 90 minut přijdete na to, jaká odpověď vás dostane na svobodu – a tedy ven z místnosti s titulem vítěze.